A BBTE egyetemi bentlakásaiba beosztott hallgatók figyelmébe

A hallgatók a következő napokon 8:00 és 16:00 óra között jelentkezhetnek a bentlakásokban, ahová beosztották őket:

szeptember 27.: I. év alapképzés;

szeptember 28.: II., III. és IV. év alapképzés;

szeptember 29.: mesterképzés, doktori iskola, valamint azok a hallgatók, akik az első 2 napban nem tudták elfoglalni a helyeiket.

A szálláshoz szükséges dokumentumok:

– a személyi igazolvány másolata;

– 3/4-es méretű kép;

– bérleti szerződés (a szálláshelyen kell kitölteni).

A Hasdeu bentlakásba az autóval való belépés CSAK a hallgatók bejelentkezése után lehetséges. Az autóval való belépéshez a kollégiumi kártyát fel kell mutatni az önkénteseknek, akik fogadják őket. A belépéskor kötelező jól látható helyen feltüntetni a telefonszámot, hogy a szükséges helyzetekben kapcsolatba lehessen lépni az illetékesekkel.

A parkolóhoz való hozzáférés a csomagok kirakodására szolgál, és a parkolási korlát 15 perc. Kérjük, kövesse az utasításokat annak érdekében, hogy a folyamat a lehető legszabályozottabb és legzökkenőmentesebb legyen.

Alternatív parkolási lehetőségek a Hașdeu bentlakások közelében:

– Platinia parkoló – maps;

Sala Polivalentă parkoló – maps (a legolcsóbb);

– Parking Hașdeu – maps (a legközelebbi, korlátozott helyek);

– Városháza parkoló – maps.