TANÉVNYÍTÓ

HCA 11214/20.09.2021

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem Igazgatótanácsának 10.753/14.09.2021 számú, a 2021-2022-es tanév kezdetéről szóló határozata, valamint a Szenátus 2021. szeptember 14-i 102. számú határozata és a 2021. szeptember 14-i kari tanácsülés jegyzőkönyvének kivonata alapján tájékoztatjuk, hogy:

a 2021-2022-es tanév első félévében az oktatási tevékenység a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Színház- és Filmművészeti Karán a 2. forgatókönyv szerint vegyes részvétellel zajlik. Így a tevékenységet a tanulmányi programok, az infrastruktúra és a járványügyi feltételek sajátosságaitól függően a helyszínen, illetve online folytatják.

Az elméleti kurzusokat és plenáris ülésszakokat a kurzusvezető döntése alapján fizikai jelenléttel, online vagy hibrid módon tartják.

A szemináriumokat és gyakorlati tanfolyamokat a helyszínen vagy hibrid módon tartják, ahogyan azt a járványügyi körülmények, és a SarsCov2 vírus terjedése lehetővé teszik. Ezek a döntések kari szinten érvényesek mind az alap- és mesterképzésekre, mind pedig a doktori iskolai képzésekre.