MAGYAR FILM ÉS MÉDIA INTÉZET – FELVÉTELI VIZSGÁK ÜTEMEZÉSE ÉS EREDMÉNYHIRDETÉS

FILMMŰVÉSZET, FOTÓMŰVÉSZET, MÉDIA SZAK (ALAPKÉPZÉS)

JELENTKEZŐK

FELVÉTELI VIZSGA I. SZAKASZ(KIZÁRÓ JELLEGŰ) – IDŐBEOSZTÁS

I. SZAKASZ EREDMÉNYHIRDETÉS

FELVÉTELI VIZSGA II. SZAKASZ – IDŐBEOSZTÁS

VÉGLEGES EREDMÉNYEK

RÖVIDFILMES MESTERKÉPZŐ PROGRAM

JELENTKEZŐK

FELVÉTELI VIZSGA – IDŐBEOSZTÁS

VÉGLEGES EREDMÉNYEK

Az elfoglalt helyed az eredményhirdetést követően tudod megerősíteni a beiratkozásnál használt felület segítségével: https://admitere.ubbcluj.ro

Ha bentlakásos helyet szeretnél igényelni, illetve, ha a pedagógiai modult is szeretnéd látogatni, ezt külön meg kell erősíteni a platformon. A kitöltött tanulmányi szerződést is ugyanarra a felületre kell feltölteni. “Rajzold” az aláírásod az aláírás mezőbe, és kattints a “Ezt az aláírást használom a tanulmányi szerződéshez” gombra, majd kattints a “Tanulmányi szerződés létrehozása” gombra.

Ha más módon szeretnéd megadni aláírásod, akkor kattints a “Tanulmányi szerződés létrehozása” gombra az aláíratlan szerződés letöltéséhez, utána meg töltsd fel az aláírt szerződést a megadott mezőbe. Abban az esetben, ha a pszichopedagógiai képzést (pedagógiai modul) is akarod látogatni, töltsd le a pedagógiai modul szerződését és annak útmutatóját. Töltsd fel a kitöltött és aláírt modul szerződését a megadott mezőbe, majd kattints a “Megerősítem a helyem” gombra.

Államilag támogatott hely visszaigazolása

Ha felvételt nyertél egy államilag támogatott helyre, a visszaigazolás az eredeti dokumentumok – (licensz oklevél/igazolás (mesterképzős hely esetében) érettségi bizonyítvány és törzslap (foaia matricola) – benyújtásával véglegesíthető. Az eredeti dokumentumokat az eredmények kifüggesztését követően a kari titkárságra lehet személyesen leadni, illetve gyorsfutárral, legkésőbb 2023. július 26., 12 óráig elküldeni az alábbi címre:

FACULTATEA DE TEATRU ȘI FILM

str. Mihail Kogălniceanu nr. 4

400084,

Cluj-Napoca

Fizetésés (tandíjköteles) helyek visszaigazolása

Ha szeretnéd megerősíteni a tandíjas helyedet, akkor ki kell fizetned legalább a tandíj első részletét (25%), viszont, ha a tandíj teljes összegét folyósítod, akkor 10% kedvezményben részesülsz.

Ha már befizetted a tandíjat más úton (postai-, banki utalással), kérjük, jelöld be a “Fizetési dokumentum feltöltése” opciót, és töltsd fel a befizetést igazoló dokumentumot.

A befizetés vagy a fizetési dokumentum feltöltése után kattints az “Elfoglalt hely megerősítése” gombra.

A felvételi útmutatóban több információ is olvasható a 29-ik oldaltól (román nyelven):