MOLNÁR LEVENTE ELŐADÁSA AZ ALUMNI DAYS ALKALMÁBÓL

Május 13-án, pénteken 17 órától a BBTE Magyar Tagozata köszönti alumnusait.

Aligha akad közöttünk olyan, akitől sosem kérdezték meg: “Mi leszel, ha nagy leszel?” Meghívott előadóink, a BBTE végzettjei éppen erről mesélnek az érdeklődőknek: mik lettek, amikor nagyok lettek.

Molnár Levente pontosan 20 éve, 2002-ben végzett a BBTE-n színészként, Hatházi András és Szilágyi-Palkó Csaba osztályában, utána a kolozsvári Állami Magyar Színházban dolgozott, ezt követően pedig egy nemzetközileg is felívelő, többszörösen díjazott filmes karriert mondhat magáénak (Saul fia, Apró mesék, Napszállta, Alvilág stb.). Önálló filmes céget hozott létre és működtet, szabadúszó színészként. Jelenleg főleg Londonban él, az Európai Filmakadémia tagja.

Kiselőadásában egy nem mindennapi színészpálya főbb állomásairól, a színházi és filmes színészet különbségeiről, a forgatások örömeiről és zökkenőiről lesz szó.

Az előadás helyszíne a BBTE  Aula Magna Terme, Kogălniceanu (Farkas) utca, 1 szám