Új független színházi koprodukcióban lépnek fel mesteris hallgatóink

Intézetünk koprodukciós partner volt a Gyűlöletvarieté című előadás létrehozásában, a Shoshin Színházi Egyesület, illetve A Vadász Esélye mellett. Az előadást január végén mutatták be, és a ZIZ-ben játsszák. A Gyűlöletvarietét Bélai Marci kollégánk rendezte, és tavalyi végzőseink, jelenleg Karunkon mesteris diákok közül Csüdöm Henrietta, Kerekes Barbara, Kerekes Ákos, Gáspár-Barra Szilárd játszanak benne.
Először is, gratulálunk nekik a kezdeményezéshez, kitartáshoz, és jól elvégzett munkához. Az előadás megtekintésével támogathassuk pályájuk elején lévő diák kollégáinkat, volt/jelenlegi hallgatóinkat, akik egy (továbbra is) nem annyira szokványos utat választottak, éspedig azt, hogy kezdeményezzenek, és a független szférán keresztül kezdjék el kivívni a maguk helyét a szakmában.
Az előadást legközelebb holnap, február 28-án lehet megtekinteni, jegyvásárlás ide kattintva.
A linken a márciusi előadások dátumai is elérhetők.
A Szabadság hasábjain megjelent Bodó Márta által írt beszámolót ITT  lehet elolvasni.